Analogové systémy

Možná jste se s tím už setkali. V historických budovách v centru města nelze úplně snadno vyměnit staré rozvody. Přesto v takovýchto budovách bývají moderní kanceláře. A lidé v nich chtějí moderně komunikovat. Zapeklitá situace...

Máme však řešení i pro tyto situace!

Už se nemusíte strachovat dne, kdy vaše ústředna definitivně doslouží. Stávající analogové připojení můžete zachovat nebo využít cenově výhodné volání přes VoIP operátora. Umíme obojí. Naši zkušení odborníci vám zajistí kompletní návrh i realizaci řešení.

Analogové systémy Yeastar

Telefonní ústředny

Analogové systémy YeastarMáme telefonní ústředny, které kombinují analogové a IP technologie. Jednoduše tak nahradíte vaši dosluhující analogovou ústřednu, aniž by se měnil analogový poskytovatel. Nebo by se musely měnit vnitřní analogové rozvody a telefonní přístroje. Báječné, viďte?

Protože jsou všechny ústředny i plně digitální (IP), stačí se u poskytovatele připojit přes VoIP a můžete telefonovat výrazně levněji. Pomůžeme Vám vybrat nebo změnit poskytovatele připojení, včetně migrace již existujících čísel z analogových na VoIP.

Kontaktujte nás!

Brány

Brána nemusí být nutně velká krabicePokud do telefonního systému potřebujete zapojit více analogových telefonů / faxů nebo se připojit k GSM síti (volání a SMS), je možné si vybrat z naší široké nabídky bran.

Příklad analogových/GSM bran:
Yeastar TA200 - 2 portová brána pro připojení analogových telefonů a faxů.
Yeastar TA3200 - 32 portová brána pro připojení analogových telefonů a faxů.
Yeastar TG100 - 1 portová GSM brána (1 SIM karta).
Yeastar TG800 - 8 portová GSM brána (8 SIM karet).Telefony

Naše portfolio zahrnuje analogové telefonní přístroje i moderní VoIP stolní telefony a bezdrátové telefony. Oproti klasickým analogovým telefonům nabízí IP telefony množství nadstandardních funkcí, jako možnost centrálního telefonního seznamu, připojení na podnikový informační systém, možnost volání z Outlooku, nastavení přesměrování, různé skupiny volání, volací fronty a mnoho dalších.

Záleží tedy na Vás a na Vašich potřebách a požadavcích.

IP telefony také umíme přizpůsobit na míru, ať už se jedná o logo vaší společnosti na displeji nebo úprava systémového menu. Nahlédněte do naší nabídky telefonů Yealink zde. Pro nabídku analogových telefonů nás kontaktujte.

Návrh a realizace

Máme mnoho let zkušeností, díky tomu umíme vytvořit kvalitní komplexní komunikační řešení na míru podle Vašich potřeb. Naše řešení umíme také propojit s informačním systémem nebo s IP dohledovým systémem Milesight, abyste měli dokonalý přehled o Vaší firmě.

Spočítáme úsporu za telefonování

Díky IP (VoIP) telefonování můžete ušetřit v průměru až 60% svých nákladů na volání! Investice do ústředny se našim zákazníkům vrátí v průměru za méně než 1 rok. Spočítáme, kolik můžete ušetřit i za jak dlouho se investice vrátí Vám.

Navrhneme řešení

Nemusíte se omezovat v požadavcích a představách - naše řešení se přizpůsobí vám. Upravíme a sestavíme jej podle vašich potřeb na míru.

Doporučíme operátora

Na základě vašich potřeb doporučíme vhodného VoIP poskytovatele a postaráme se o vše potřebné pro propojení s novým systémem. Spolupracujeme s více VoIP operátory!

Servis a zaškolení

Zajistíme nastavení a konfiguraci tak, aby vyhovovalo vašim potřebám a vedlo ke snadné a srozumitelné obsluze.

Postaráme se o servisní kontrolu a dohled nad bezproblémovým chodem vašeho řešení.

Zaškolíme vaše zaměstnance, aby pro ně byla radost s novým systémem pracovat.

Kontaktujte nás

Možností připojení je opravdu velké množství a vše záleží pouze na Vašich požadavcích a představě fungování.
Nevíte si rady? Kontaktujte naše odborníky!

JOYCE ČR - Petr Fiala

Petr Fiala
account manažer

tel.: +420 539 088 026
mobil: +420 724 238 227
e-mail: petr.fiala@joyce.cz