Poslední kusy ústředen Yeastar MyPBX skladem o 50% výhodněji!
16.4.2018

Ze skladů nám rychle mizí vybrané druhy ústředen Yeastar MyPBX. Zbývá již jen pár posledních kusů za naprosto bezkonkurenční ceny. Neváhejte a objednejte ještě dnes!

Ústředny Yeastar MyPBX

Vysoký výkon, stabilita, kompatibilita a bohatá funkčnost, to vše splňují ústředny Yeastar MyPBX, díky čemuž se dokonale hodí pro vaši firemní komunikaci.

Vyberte si dle potřeb z těchto nabízených modelů, nyní za bezkonkurenční ceny o 50% výhodněji:

Tyto ústředny jsou vhodné pro střední podniky a vzdálené pobočky větších organizací. Ústředny umí obsloužit 300-500 uživatelů a podporují 60-80 souběžných hovorů v závislosti na typu ústředny.

Ústředny disponují mnoha zajímavými funkcemi, které jistě velice oceníte a navíc vám zpříjemní firemní komunikaci. Jmenujme například přepojení a přesměrování hovoru, volací fronty, víceúrovňovou automatickou spojovatelku, blacklist pro příchozí hovory nebo automatické nahrávání hovorů. Toto je ale pouze malý výčet toho, co zmíněné ústředny dokážou.

Chcete vědět ještě více?

Jestliže vás produkty zaujaly, celou technickou specifikaci najdete na našich stránkách společně s cenou.

Věříme, že vás možnost pořízení ústředny pro vaši firemní komunikaci oslovila. Pokud si však nejste jistí, co a jak funguje, kontaktujte přímo našecho JOYCE obchodníka:

Petr Fiala, tel.: 539 088 026; email: petr.fiala@joyce.cz

Společně najdeme to nejlepší řešení, které bude na míru vašim požadavkům