Aktuality

Představujeme nový 4G LTE modul pro ústředny Yeastar

20.11.2017
V listopadu jsme uvedli na trh novinku pro ústředny Yeastar řady S - modul 4G LTE. Tento modul je ideální pro případy, kde není k dispozici připojení pevnou linkou, nebo je vyžadovaná vysoká dostupnost služeb a připojení přes 4G LTE.

více

Uvádíme na trh novou řadu ústředen - Yeastar S

1.10.2016
Od října 2016 jsou na českém a slovenském trhu k dostání nové VoIP PBX ústředny Yeastar - řada S! Pod kvalitním kovovým šasi se skrývá výkonnější hardware pro Váš vyšší výkon v podnikání. A nejen to. Vylepšeními prošlo také webové rozhraní ústředen, přibyly také nové rozšiřující karty.

více

Přijďte za námi na konferenci

6.9.2016
Září je nabité akcemi, na kterých vám ukážeme naše produkty Yeastar naživo! Navštivte náš stánek na konferencích ATComputers v Seči nebo Banské Bystrici nebo na konferenci Kam kráčí telekomunikační sítě v Plzni. Těšíme se na vás!

více

Rozšiřujeme nabídku analogových ústředen

1.8.2016
Od srpna je k dostání nová analogová ústředna Yeastar Smart PBX N412. Nahraďte vaši vysloužilou ústřednu bez nutnosti rušit vnitřní analogové telefony. Máme řešení, které vám umožní zachovat vstupní analogové nebo ISDN linky.

více

Naši technici jsou certifikováni na produkty Yestar!

12.7.2016
Že jsme specialisté na Yeastar produkty, vám jistě nemusíme připomínat. Produktům značky Yeastar se věnujeme opravdu dlouho a rozumíme jim po všech stránkách. A teď to máme potvrzeno, pánové Filip Vorba a Miloš Melichar z technického oddělení získali certifikát Yeastar Certified Technician!

více

Ústředny Yeastar jsou CRM friendly!

13.7.2015
Nastartujte efektivní firemní komunikaci - spojte vaše CRM s IP ústřednami Yeastar MyPBX! Spojení CRM a telefonních systémů vám pomůže vytěžit maximum výkonu z obou. Prostředí ústředen Yeastar MyPBX je tzv. CRM-friendly, podporuje integraci s oblíbenými CRM řešeními s přístupem k Asterisk Management Interface (AMI).

více